Vuslat Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Vuslat 44. Bölüm 2. Fragmanı Final

Yorum Yaz (5 Yorum)
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Murat Onbul
Senaryo: Betül Yağsağan
Kanal ve Yayın Günü: TRT 1 - Pazartesi - 20:00
Vuslat Oyuncuları: Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı
Kadir Doğulu (Aziz) Kadir Doğulu (Aziz)
Devrim Özkan (Feride) Devrim Özkan (Feride)
Ümit Kantarcılar (Kerem) Ümit Kantarcılar (Kerem)
Mehmet Özgür (Salih Baba) Mehmet Özgür (Salih Baba)
Baran Bölükbaşı (Fırat) Baran Bölükbaşı (Fırat)
Pelin Uluksar (Nehir) Pelin Uluksar (Nehir)
Serra Pirinç (Ceylan) Serra Pirinç (Ceylan)
Murat Karasu (Faik) Murat Karasu (Faik)
Erdem Akakçe (Meczup Abdullah) Erdem Akakçe (Meczup Abdullah)
Gözde Kaya (Sultan) Gözde Kaya (Sultan)
Osman Alkaş (Tahsin) Osman Alkaş (Tahsin)
Özcan Varaylı (Necmi) Özcan Varaylı (Necmi)
Vuslat Konusu:

A23 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Vuslat'ın yönetmen koltuğunda usta yönetmen Murat Onbul oturuyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı gibi isimler yer alıyor. İlk Tanıtım Fragmanı yayınlanan Vuslat dizisinin etkileyici hikayesi ve tanıtımı ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Kadir Doğulu (Aziz Korkmazer)

19 Nisan 1982 Mersin doğumlu olan yetenekli oyuncu 1.78 boyundadır. Okan Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Neslihan Atagül ile 2016 yılında evlenmiştir. Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih Harbiye gibi dizilerde rol oynamıştır. Geçtiğimiz sezon Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Alper karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Son olarak ise Babamın Günahları dizisinde Ozan karakterine hayat vermiştir.

Devrim Özkan (Feride Çağlar)

Güzel oyuncu 30 Kasım 1998 yılında Muğla'da dünyaya gelmiştir. Eğitimine hala devam eden genç oyuncu ilk televizyon deneyimini Show Tv'de ekranlara gelen Rüya dizisinde İpek karakteri ile tatmıştır. Güzel oyuncu şu sıralar ise Vuslat dizisinde Feride karakterine hayat vermiştir.

Baran Bölükbaşı (Fırat Çağlar)

1 Mayıs 1994'de İstanbul'da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 1.75 boyunda ve 71 kiloda olan oyuncu boğa burcudur. İlk oyunculuk deneyimini Adı Efsane dizisinde Fikret Yurdakul karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Sevdanın Bahçesi, Servet ve Vuslat dizilerinde rol almıştır. Son olarak Servet dizisinde Korkmaz karakterine hayat vermiştir.

Ümit Kantarcılar (Kerem Saltuk)

10 Ekim 1987 Antalya doğumlu olan yetenekli oyuncu Gamze Topuz ile evlidir. Elis Naz isminde bir de çocuğu bulunmaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Pis Yedili, Şehrin Melekleri, İki Aile, Çakıl Taşları dizilerinde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Kanatsız Kuşlar dizisinde Onur karakterine hayat vermiştir.

Mehmet Özgür (Salih Baba)

30 Ağustos 1970 Antalya doğumlu başarılı oyuncu Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmenidir. Suskunlar dizisinde büyük ün kazanan karizmatik oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Filinta, İçimdeki Fırtına, Hanım Köylü gibi önemli dizilerde rol oynamıştır. En son ise Söz dizisinde Yavuz'un babası Hamit Karasu karakterine hayat vermiştir.

Osman Alkaş (Tahsin Korkmazer)

3 Kasım 1955 Lefkoşa doğumlu deneyimli oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı oyunculuk anabilim dalı'na girmiştir. Gölgeler ve Suretler filminde rol almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Ekrem Tatlıoğlu karakterine hayat vermiştir. Uzun Hikaye ve Hükümet Kadın 2 filmlerinde de rol bulmuştur. Başarılı oyuncu en son ise Hayat Şarkısı, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Gülizar dizilerinde rol almıştır.

Gözde Kaya (Sultan Korkmazer)

13 Ağustos 1988 doğumlu genç oyuncu yay burcu 1.65 boyunda ve 52 kilodadır. Yeşil gözleri ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Kaya Antalya'da dünyaya gelmiştir. Kalbim Seni Seçti, Uçurum, Benim Hala Umudum Var ve Çilek Kokusu gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Payitah Abdülhamit dizisinde hatice Sultan karakterine hayat vermiştir.

Gamze Süner Atay (Hasibe Çağlar)

Erdem Akakçe (Meczup Abdullah)

41 yaşındaki Konya doğumlu başarılı oyuncu Bilent Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Böyle Bitmesin'de başarılı bir performans sergilemiş ve tanınmıştır. Çıplak Gerçek, Elde Var Hayat, Kış Masalı, Bir İstanbul Masalı gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak ise Show Tv'de ekranlara gelen Tehlikeli Karım dizisinde rol almıştır.

Murat Karasu (Faik Çağlar)

Serra Pirinç (Ceylan Çağlar)

Pelin Uluksar (Nehir Deren)

Reklamlar
Yorum Yap

Vuslat dizisine 5 Yorum Yapıldı
  1. say: vuslat kesinlikle dini ve manevı yonu çok guzel ve azizi ve feride zaten guzel.salih baba sohbetleri abduulah efen di zaten gızem dolu ve kerem ayrı heyecan
  2. konak: sohbetleri harika zaten aziiz kadir doğulu feride olan askı çok guzel sanki baska olaylarda olacak gibi diizde merak uyandırıyo r
  3. çiçek: aziiz ve feride askları azızın askı çok guzel salih abbanın dini yonu sohbetleri azzız ve diğerlerinin etkilenemsi bunu için seyredeıyorum bu diizyi hem hakka olan askı hemde aziizn feride olan askı ve hakak olan askı dizide artık azız dını yonude artsın ve kerem vazgeçilmez pıskopat abartıdan uzak final yapmasın
  4. Ezgi: Aziz ile Feride aşklarının hastasıyım. Bayılıyorum bu çiftlere gerçekten çok başarılı oyuncular. Kerem'de çok sevdiğim bir oyuncuydu lakin bu dizideki rolünü hiç beğenmedim. Oyunculuğuna diyecek sözüm yok ama karakter kötü vesselam :)
  5. Hera: Hikayenin bir peri masalı olduğu doğrudur. İçinde gerçeklik yok. Gerçek hayatla ilgisi yok. Harika elemanları ile Televan. Oyuncular sürekli olarak kendileri hakkında yüksek sesle konuşuyorlar. Ama heyecan verici, güzel sahneleri olan birçok duyguları var. Tüm çözülmemiş gizem. Neden içinde bir karakter var, henüz bilmiyorum? Ama Kadir'in çalışmalarını seviyorum, ona çok saygı duyuyorum. Bu iş için herkesi tebrik ediyoruz!

Vuslat Dizisi Özet

Vuslat 17. Bölüm Fragmanı Özeti 29 Nisan Pazartesi

Aziz'in tutuklanmasını eli kolu bağlı izlemek zorunda kalan Tahsin bir yandan da ailesine gelen tehditlerle uğraşmak zorunda kalır. Feride ise sevdiği adamın cezaevinden çıkarabilmek için elinden geleni yapsada kaderi karşısında yenilgeye uğrayacakır. Diğer yandan ise ise Feride yaşadığı şok sonrasında geçmişine ai bazı anıları yeniden hatırlamayı başarır.

Vuslat 15. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Nisan Pazartesi

Feride'nin hayatı Aziz'in ellerindedir. Aziz cesareti ve zekesini kullanarak Feride'ye kurulan bu tuzağı alt etmek için zamana karşıda mücadele etmek zorundadır. Aziz başlarına gelen olayların g,zemini çözmek için Abdullah ve Salih babadan yardım ister.

Vuslat 14. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Nisan Pazartesi

Yalçın'ı ortadan aldırmak için adamlarına verdiğ emirle aracını bozduran Tahsin büyük bir yanlıi yaptığını geçte olsa anlar. Sultan, Fırat ve Yalçın'ında buunduğu raç büyük bir kaza geçirir. İki düşman kardeş olan Aziz ve Kerem bu acıyı beraber göğüslemek zorundadırlar.

Vuslat 13. Bölüm Fragmanı Özeti 1 Nisan Pazartesi

Şükrü'nün yerini öğrenen Kerem onu öldürmek için hazırlıklara başlar. Feride'ni kafasını karıtırması sonrasında Aziz'in suçsuz olduğunan inanan Yalçın, Altan'ı arar. Kerem'in elinden kurtulmayı başaran Şükrü, Kerem'in planlarının suya düşmesine sebep olur. Şükrü'yü kurtarmak için gelen adamlar Feride'nin kardeşi Fırat'ı vurarlar. Yalçın'dan kurtulmak için adamlarına emir veren Tahsin, kaza süsü vererek Yalçın'ı ortadan kaldırmaya çalışacaktır. Diğer yandan ise evlilik planları yapan Nehir, Aziz'in peşinden ayrılmaz. Fakat planlarından bir türlü vazgeçmeyen Nehir bu kez de Ceylan' ı kullanmaya karar verir.

Vuslat 12. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Mart Pazartesi

Uzun zamandır niyet ettiği Aziz'in ipini çekecek olan videoyu Yalçın'a vermekten son anda vazgeçen Feride yaptığının yanlış olduğunu bilsede Aziz'i polise teslim etmek istemez. Aziz'in evden taşınacağını öğrenen Perihan çılgına döner. Aziz'i eve bağlamak için Nehir ile Aziz'in nişanını yapmak isteyen Perihan'a Aziz'in tepkisi ne olacak. Diğer yandan Fırat rahatsızlığı devam eden Aneta'yı eve gitrmeye karar verir.

Vuslat 11. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Mart Pazartesi

Dedesinin saatini gören Aziz yaşadığı büyük şaşkınlıkla soluğu doğruca Salih Babanın yanında alır. Salih Babanın dükkanında Feride ile karşılaşır. Aziz'in adam öldürmesinin görüntülerini Yalçın'a veren Feride duyguları arasında büyük bir çelişkiye düşmüştür. Diğer yandan ise Tahsin oğlu yerine koyduğu Kerem'in oyunlarından dolayı sıkıntılı günler yaşarken bu durumdan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Kerem ise gerçek anne ve babasını bulmak için Perihan'dan yardım ister fakat Perihan tek bir şartlar bilgi verecektir. Ya şirket hisselerini devredecek, yada kendisi aramaya bir yerden başlayacaktır.

Vuslat 10. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Mart Pazartesi

Aziz'in can dostu Altan hala ameliyat masasında yaşam ile ölüm arasındaki mücadelesini sürdürürken Altan için mahallelide çok üzgündür. Kerem, Aziz'den duyduğu gerçeklerden sonra artık babası Tahsin'e daha da öfkelenmiştir ve ona yaşattıklarından dolayı ondan intikam almak için hazırlanmaktadır. Diğer yandan ise Feride'yi alt edebilmek için Ceylan'ı kendi safına çeken Nehir ile Feride arasında mücadele her geçen gün daha da fazla artmaktadır. Korkmazerler hakkında delil toplama ya devam eden Yalçın, Feride'yi de onlardan korumaya çalışmaktadır. Kerem, Tahsin'den intikam almak için yapacağı şey ne?

Vuslat 9. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Mart Pazartesi

Feride'yi istemeye geldikleri gün Emine'nin kaçırılma haberi istemeye gelenlerin telaşa kapılmasına neden olur. Kaçırılan Emine'yi bulmak için peşlerine düşen Altan'ın vurulduğunu öğrenen Aziz ortalığı ayağa kaldırır. Aziz, Altan'ın vurulmasından sorumlu tuttuğu'kerem'in boğazına yapışır. Aziz elde edebilmek için Kerem ile iş birliğine giren Nehir'in yeni planı ne olacak? Nehir planladığı gibi Aziz'i elde etmeyi başarabilecek mi? Meczup sayesinde Altan ve Emine bulunur fakat ağır yaralı olan Altan acilen hastaneye kaldırılır.

Vuslat 8. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Şubat Pazartesi

Aziz hakkında yeni deliller ele geçiren Yalöın, yeniden Aziz'i tutuklamaya gelir. Madam Aneta’nın fenalaşıp hastaneye kaldırılmasının suçlusu olarak kendisini gören Fırat vicdan azabıyla baş etmeye çalışır. Süleymanların  Feride'yi istemeye geleceklerini kızına söyleyen Faik kızının kabul etmesiyle içten içe üzülmüştür. Aziz'in şirketinde Yönetim kurulunun toplanmasıyla neler konuşulacağını merak eden Aziz'i mevkisini etkileyecek bir karar mı alınacak?

Vuslat 7. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Şubat Pazartesi

Kerem'in Fırat'ı neden yanında tuttuğuna anlam veremeyen Aziz kardeşinden onu rahat bırakmasını ister. Diğer yanda ise Aziz'i parmaklıklar ardında  görmek için aramalara devam eden Yalçın komiser aradığını bir türlü bulamaz. Fırat konusunda Aziz ile Karam arasındaki ipler iyice gerilmiştir. Aziz'in Fırat'ı onu çıkardığım kuyuya geri döndermeliyim sözleri ile ne demek istediği büyük merak konusu oldu.

Vuslat 6. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Şubat Pazartesi

Feride'nin hayatını kurtaran Aziz ve diğerlerinin yolu yine Salih babanın dükkanına gider. Kerem kendi çıkarı için Fırat'ı büyük bir ateşin içerisine atar. Feride ise Aziz hakkında bildiği tüm gerçekleri komiser Fırat'a anlatıyor. Aylar önce aşhit olduğu cinayeti Aziz'in işlediğini ve görüntüleri sildittiğinden falan bahesediyor.

Vuslat 5. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Şubat Pazartesi

Feride'yi sokakta baygın şekilde bulan Aziz onu alıp evine götürür ve iyileşmesi için elinden geleni yapar. Babasının yine masum birini oğlu için feda etmesiyle karakoldan çıkan Aziz'in yolu Antikacı'nın dükkanına düşer.

Vuslat 4. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Ocak Pazartesi

Nezarete düşen Aziz'in yolu yeniden aynı meczupla keişiyor. Meczup'un  Hayır gibi görünen şer, Şer gibi görünen hayır. Onlara ölüler demeyin... sözleri dikkatlari üzerine çekecek heyecan dolu bir bölümün habrcisi gibi görünüyor. Feride'nin dükkanı yakan kişini üvey annesi Hasibe olduğunu  yüzüne vurarak söylüyor ancak bu konuşmaları kendi kulaklarıyla duyan Faik soluğu karakolda alıyor. Mezup'un ise nezaretten nasıl çıktığı çok merak ediliyor. Meczup'ta ki büyük sırrın ne olduğu ise herkes tarafından merak ediliyor.

Vuslat 3. Bölüm Fragmanı Özeti 21 Ocak Pazartesi

Ekmek teknesinin yandığını gören Faik hastaneye kaldırılır. Aziz Bey'in yanındayken Feride'nin telefonu çalar ve dükkanlarının yandığını öğrenir. Aziz hemen Feride'yide alıp dükkanın yanına götürür. Dükkanın yanmasının kundaklama olduğunu öğrenen Yalçın kimlerin yaptığını öğürenebilecek mi? Yeni bölümde sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Dükkanın yanmasıyla Faik'in borcunun da ortaya çıkması ailenin karışmasına neden oluyor. Diğer yandan ise Hasibe'yle alakalı gizli bir gerçekte yeni bölümde ortya çıkacak. Aziz'in doğum günü partisinde karşısında Feride'yi görmesi bir şok etkisi yaratacak.

Vuslat 2. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Ocak Pazartesi

Babası ve annesinin devleştirdiği bir holdingin yöneticisi olan Aziz, bir gün Feride'ye aşık olduğunu anlar ve o andan itibaren kendi hayatını sorgulamaya başlar. Bir gece Aziz'in işlediği bir cinayete şahit olan ve bu cinayeti örtpas eden Aziz'i gören Feride ona aşık olmasına rağmen bu gördüklerinden sonra gruru ona yaklaşmasına engel olacaktır.