Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Vuslat Fragman

<< 1 23 >>

Vuslat 8. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Murat Onbul
Senaryo: Betül Yağsağan
Kanal ve Yayın Günü: TRT 1 - Pazartesi - 20:00
Vuslat Oyuncuları: Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı
Kadir Doğulu (Aziz) Kadir Doğulu (Aziz)
Devrim Özkan (Feride) Devrim Özkan (Feride)
Ümit Kantarcılar (Kerem) Ümit Kantarcılar (Kerem)
Mehmet Özgür (Salih Baba) Mehmet Özgür (Salih Baba)
Baran Bölükbaşı (Fırat) Baran Bölükbaşı (Fırat)
Pelin Uluksar (Nehir) Pelin Uluksar (Nehir)
Serra Pirinç (Ceylan) Serra Pirinç (Ceylan)
Murat Karasu (Faik) Murat Karasu (Faik)
Erdem Akakçe (Meczup Abdullah) Erdem Akakçe (Meczup Abdullah)
Gözde Kaya (Sultan) Gözde Kaya (Sultan)
Osman Alkaş (Tahsin) Osman Alkaş (Tahsin)
Özcan Varaylı (Necmi) Özcan Varaylı (Necmi)
Vuslat Konusu:

A23 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Vuslat'ın yönetmen koltuğunda usta yönetmen Murat Onbul oturuyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı gibi isimler yer alıyor. İlk Tanıtım Fragmanı yayınlanan Vuslat dizisinin etkileyici hikayesi ve tanıtımı ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Yorum Yap

Vuslat dizisine 0 Yorum Yapıldı
    Vuslat dizisine ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vuslat dizisine yorum yazarak sevdiğiniz dizinin daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Vuslat Dizisi Özet

Vuslat 8. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Şubat Pazartesi

Aziz hakkında yeni deliller ele geçiren Yalöın, yeniden Aziz'i tutuklamaya gelir. Madam Aneta’nın fenalaşıp hastaneye kaldırılmasının suçlusu olarak kendisini gören Fırat vicdan azabıyla baş etmeye çalışır. Süleymanların  Feride'yi istemeye geleceklerini kızına söyleyen Faik kızının kabul etmesiyle içten içe üzülmüştür. Aziz'in şirketinde Yönetim kurulunun toplanmasıyla neler konuşulacağını merak eden Aziz'i mevkisini etkileyecek bir karar mı alınacak?

Vuslat 7. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Şubat Pazartesi

Kerem'in Fırat'ı neden yanında tuttuğuna anlam veremeyen Aziz kardeşinden onu rahat bırakmasını ister. Diğer yanda ise Aziz'i parmaklıklar ardında  görmek için aramalara devam eden Yalçın komiser aradığını bir türlü bulamaz. Fırat konusunda Aziz ile Karam arasındaki ipler iyice gerilmiştir. Aziz'in Fırat'ı onu çıkardığım kuyuya geri döndermeliyim sözleri ile ne demek istediği büyük merak konusu oldu.

Vuslat 6. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Şubat Pazartesi

Feride'nin hayatını kurtaran Aziz ve diğerlerinin yolu yine Salih babanın dükkanına gider. Kerem kendi çıkarı için Fırat'ı büyük bir ateşin içerisine atar. Feride ise Aziz hakkında bildiği tüm gerçekleri komiser Fırat'a anlatıyor. Aylar önce aşhit olduğu cinayeti Aziz'in işlediğini ve görüntüleri sildittiğinden falan bahesediyor.

Vuslat 5. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Şubat Pazartesi

Feride'yi sokakta baygın şekilde bulan Aziz onu alıp evine götürür ve iyileşmesi için elinden geleni yapar. Babasının yine masum birini oğlu için feda etmesiyle karakoldan çıkan Aziz'in yolu Antikacı'nın dükkanına düşer.

Vuslat 4. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Ocak Pazartesi

Nezarete düşen Aziz'in yolu yeniden aynı meczupla keişiyor. Meczup'un  Hayır gibi görünen şer, Şer gibi görünen hayır. Onlara ölüler demeyin... sözleri dikkatlari üzerine çekecek heyecan dolu bir bölümün habrcisi gibi görünüyor. Feride'nin dükkanı yakan kişini üvey annesi Hasibe olduğunu  yüzüne vurarak söylüyor ancak bu konuşmaları kendi kulaklarıyla duyan Faik soluğu karakolda alıyor. Mezup'un ise nezaretten nasıl çıktığı çok merak ediliyor. Meczup'ta ki büyük sırrın ne olduğu ise herkes tarafından merak ediliyor.

Vuslat 3. Bölüm Fragmanı Özeti 21 Ocak Pazartesi

Ekmek teknesinin yandığını gören Faik hastaneye kaldırılır. Aziz Bey'in yanındayken Feride'nin telefonu çalar ve dükkanlarının yandığını öğrenir. Aziz hemen Feride'yide alıp dükkanın yanına götürür. Dükkanın yanmasının kundaklama olduğunu öğrenen Yalçın kimlerin yaptığını öğürenebilecek mi? Yeni bölümde sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Dükkanın yanmasıyla Faik'in borcunun da ortaya çıkması ailenin karışmasına neden oluyor. Diğer yandan ise Hasibe'yle alakalı gizli bir gerçekte yeni bölümde ortya çıkacak. Aziz'in doğum günü partisinde karşısında Feride'yi görmesi bir şok etkisi yaratacak.

Vuslat 2. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Ocak Pazartesi

Babası ve annesinin devleştirdiği bir holdingin yöneticisi olan Aziz, bir gün Feride'ye aşık olduğunu anlar ve o andan itibaren kendi hayatını sorgulamaya başlar. Bir gece Aziz'in işlediği bir cinayete şahit olan ve bu cinayeti örtpas eden Aziz'i gören Feride ona aşık olmasına rağmen bu gördüklerinden sonra gruru ona yaklaşmasına engel olacaktır.